Opis szczegółowy
Wyraziste IPA o chmielowym aromacie i smaku, ale bez alkoholu? Tak! To możliwe, dzięki autorskiej metodzie warzenia piwa bezalkoholowego.
Miłosław Bezalkoholowe IPA chmielimy na zimno kompozycją aż czterech odmian chmielu – Citra, Amarillo, Chinook i Lubelski, a dodatek herbaty Sencha Earl Gray dopełnia cytrusowo-żywiczny profil piwa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 0,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Skład | Skład: woda, słód jęczmienny pilzneński, pszenica, słód żytni, chmiele: citra®, amarillo®, chinook, lubelski; herbata sencha earl grey, drożdże us-05. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar fortuna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: wrzesińska 24 kod pocztowy i miasto: 62-320 miłosław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 90 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |