Opis szczegółowy
Lekka, chrupiąca i pyszna mieszanka, i przekąska białkowa w jednym. Idealna opcja na proteinowe śniadanie lub posiłek po treningu. Chrup na sucho lub dolej mleka, dorzuć nasze liofilizowane owoce i zajadaj! Porcja 80g produktu to prawie 18g białka!
Parametry produktu
| Typ | Zwykłe, Błyskawiczne |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane, Pszenne |
| Dodatki | miód, czekolada, Orzechy |
| Smak | Karmelowy, orzechowy, czekoladowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Granola o smaku karmelowym 44% (płatki owsiane, syrop daktylowy [daktyle], błonnik z korzenia cykorii, izolat białka sojowego, ekstrudowane chrupki ryżowe [mąka ryżowa], olej rzepakowy, naturalny aromat, emulgator: lecytyny, sól morska), prażone orzeszki ziemne 16%, ekstrudowane chrupki (białko pszenne, mąka pszenna, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu), suszone daktyle (daktyle, mąka ryżowa), czekolada gorzka 4% (miazga kakaowa1, cukier, tłuszcz kakaowy1, emulgator: lecytyny), ekspandowana pszenica z miodem (ekspandowane ziarno pszenicy, miód), prażone orzechy nerkowca 3%, płatki migdałów 3%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: onedaymore sp. z o.o. sp. k ulica i numer: nieszawska 1 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 17,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,32 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 42 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 438 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 350 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1835 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1468 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 22,1 g |
| Zawartość błonnika | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,8 g |
| Cukry | 16,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 52,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 412 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 21 %RWS |
| Potas | 101 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 27 %RWS |
| Żelazo | 4,7 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 33 %RWS |