Opis szczegółowy
Tortina Triple Choc to potrójnie czekoladowa przyjemność! Wyśmienite, okrągłe wafelki w ciemnej czekoladzie wzbogaconej kakao z Ekwadoru. Łączą delikatność i chrupkość wafli Loacker, szlachetne, kremowe nadzienie z orzechów laskowych i aksamitną czekoladę ciemną. Stworzone z najlepszych składników. Opakowanie zawiera 3 indywidualnie opakowane waflowe pyszności. Możesz więc łatwo wydzielać sobie przyjemność.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada ciemna, Kakao |
| Zawartość netto | 63 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Składniki: ciemna czekolada 39 % (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, masło skoncentrowane (mleko), emulgator lecytyna sojowa), olej kokosowy, cukier, kakao o zmniejszonej zawartości tłuszczu 7 %, mąka pszenna, syrop glukozowy, serwatka z mleka w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, mąka sojowa, miazga kakaowa 3 % w kremie, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, tłuszcz kakaowy, emulgator lecytyna sojowa, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, orzechy laskowe, zagęszczony sok jabłkowy, przyprawy, laska wanilii (bourbon). może zawierać orzeszki arachidowe, migdały, gorczycę i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 315 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2227 kJ |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |