Opis szczegółowy
Loacker Biscuits Hazelnut Passion to wyjątkowo kuszące ciasteczka bezowe z kremem z orzechów laskowych i siekanymi orzechami laskowymi. Każde ciasteczko składa się z dwóch lekkich, chrupiących bez przekładanych warstwą kremowego nadzienia.
Parametry produktu
| Typ | Bezy |
| Smak | Orzechy laskowe |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, mąka owsiana, orzechy laskowe 12%, olej kokosowy, skrobia ziemniaczana, surowy cukier trzcinowy, serwatka (mleko) w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, białko jaja w proszku, mąka sojowa, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, mąka pszenna, tłuszcz kakaowy, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), emulgator lecytyna sojowa, sól, pasta z orzeszków arachidowych, przyprawy, mielone strąki wanilii bourbon. może zawierać gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 315 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 493 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2066 kJ |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |