Roleski Majonez 400 ml X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Roleski Majonez 400 ml
Parametry produktu
| Składniki | Olej rzepakowy (79%), żółtko jaja kurzego (6%), ocet spirytusowy, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), cukier, sól, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roleski sp. j. ulica i numer: spacerowa 181a kod pocztowy i miasto: 33-113 zgłobice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 692 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2847 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 75 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|