Opis szczegółowy
Śmietanka UHT 18% Mu! 1l naturalny kremowy smak, idealna śmietanka do gotowania, zabielania, świetnie się redukuje i zagęszcza, nie waży się.
Produkt od renomowanego producenta Regionalnej Spółdzielni Mleczarskiej Wart Milk.
Doskonało do zup i sosów
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość tłuszczu | 18 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Przeznaczenie | Śmietanka do gotowania |
| Składniki | Śmietanka, stabilizator - karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | Śmietanka uht 18% mu! 1l - doskonało do zup i sosów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 65 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 70 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 187 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 771 kJ |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |