Delicje szampańskie Truskawkowe 147g X24
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Biszkopty z galaretką truskawkową 52% oblane czekoladą 15%
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | truskawkowy |
| Dodatki | Z galaretką |
| Zawartość netto | 147 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka pszenna, jaja, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, skoncentrowany sok truskawkowy 1,5%, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea w zmiennych proporcjach), regulatory kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, cytrynian sodu), substancja żelująca (pektyny), zagęszczony przecier truskawkowy 0,5%, aromaty, emulgatory (lecytyny sojowe, e476, e471), sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), barwniki (karmin, karoteny), odtłuszczone mleko w proszku. może zawierać orzechy. oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 183 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 361 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 448 kJ |
| Wielkość porcji | 29,4 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |