Opis szczegółowy
Wysoka zawartość białka oraz składniki wspierające pracę mięśni! A wszystko dzięki niezwykłemu połączeniu chrupek grochowych i płatków sojowych, prażonych orzeszków ziemnych, granoli owsianej suszonych jabłek i pysznych liofilizowanych truskawek. Smacznie i zdrowo!
Parametry produktu
| Typ | Zwykłe, Błyskawiczne |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Dodatki | Kawałki owoców, Orzechy |
| Smak | Owocowy, orzechowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Granola 46% (płatki owsiane, syrop daktylowy [daktyle], teksturowane białko grochu, błonnik z korzenia cykorii, nasiona słonecznika, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu1), płatki sojowe 30%, prażone orzeszki ziemne 11%, suszone jabłka, ekstrudowane chrupki grochowe (białko grochu, mąka grochowa), liofilizowane truskawki 2,2% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: onedaymore sp. z o.o. sp. k ulica i numer: nieszawska 1 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 22,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1750 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1400 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11,6 g |
| Cukry | 12,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 39,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 36 %RWS |
| Fosfor | 516 mg/100g |
| Magnez | 152 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 41 %RWS |
| Cynk | 3,55 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 74 %RWS |