Opis szczegółowy
Słodka mleczna czekolada kryje w sobie smak malinowego sernika — owocowy, deserowy, niezwykle apetyczny. To baton, który zamienia zwykłą chwilę w mini-ucztę.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 55 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Dla diabetyków | Tak |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Czekolada mleczna 50% (cukier, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgator: lecytyna sojowa, aromat); herbatniki 14% (mąka pszenna, cukier, masło (mleko), syrop cukru inwertowanego, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu; aromat); cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; masło (mleko), pasta z orzechów laskowych 0,1%, proszek serowy (mleko) 0,1%, syrop cukru inwertowanego, emulgator: lecytyna sojowa; substancja żelująca: pektyny; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas winowy; zagęszczony sok malinowy 0,1%, sok zagęszczony (marchewkowy i z czarnej porzeczki), aromaty. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. masa kakaowa w mlecznej czekoladzie: minimum 25%. może zawierać orzeszki ziemne i inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 492 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2058 kJ |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |