Heidi Milk Caramel Biscuit, 55g X20
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Karmelowa słodycz i chrupiące ciasteczka zatopione w mlecznej czekoladzie tworzą wyjątkowo satysfakcjonującą kompozycję. Idealny dla fanów słodko-karmelowych przekąsek.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 55 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Dla diabetyków | Tak |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Mleczna czekolada 50% (cukier, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgator: lecytyna sojowa, aromat); ciasteczka 14% (mąka pszenna, cukier, masło, syrop cukrowy inwertowany, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu; aromat); cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), mleko zagęszczone, masło, olej kokosowy, pasta z orzechów laskowych 0,6%, kakao w proszku, emulgator: lecytyna sojowa, mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych; woda, aromat, stabilizator: pektyny, konserwant: sorbinian potasu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 486 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2032 kJ |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |