Opis szczegółowy
Dużo białka, dużo energii, dużo przyjemności: High Protein Drink Chocolate Style zawiera 20 gramów białka na butelkę oraz ma niską zawartość tłuszczu, nie zawiera dodatku cukru, laktozy* ani glutenu. Spróbuj teraz! *laktoza <0,01g/100ml
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone 93%, białka mleka 5%, kakao w pruszku 1.0%, aromat, laktaza, substancja zagęszczająca (karagen), substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza), sól. zawiera występujące cukry. 20g białka w butelce. bez laktozy* (*laktoza <0,01g / 100ml). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 250 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ehrmann polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 405 kod pocztowy i miasto: 02-801 warszawa pl |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 221 kJ |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Należy spożyć do: data i numer partii na opakowaniu. najlepiej smakuje schodzone. wstrząsnąć przed spożyciem. |