Opis szczegółowy
Heidi z nutą jabłka i cynamonu – subtelna i aromatyczna słodycz w eleganckiej formie.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | Słodki |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Praliny w czekoladzie mlecznej z nadzieniem (37%) o smaku jabłka i cynamonu.składniki: cukier, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, orzechy laskowe, serwatka w proszku (mleko), proszek jabłkowy 1,5% (skoncentrowany sok jabłkowy 0,55%, maltodekstryna), kakao w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyny (zawierają soję); migdały, mielony cynamon 0,19%, smaki. masa kakaowa minimum 27%. może zawierać inne orzechy i gluten |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 558 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2330 kJ |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |