Opis szczegółowy
Wielkanocny mix żelków owocowych z pyszną, puszystą warstwą piankową. W każdej paczce znajdują się kształty o wiosennej, wielkanocnej tematyce.
Wielkanocne opakowanie oraz kształty zachęcają konsumentów do powiększenia koszyka zakupowego w okresie świątecznym.
Małe opakowanie 90 g, idealne do samodzielnej konsumpcji lub jako drobny wielkanocny upominek
Parametry produktu
| Rodzaj | Mieszanka |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowy; cukier; dekstroza; żelatyna; kwas: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, kiwi, marchew, jagoda, czarny bez, pomarańcza, czarna porzeczka, cytryna, aronia, marakuja, winogrono, mango; syrop cukru karmelizowanego; aromat; ekstrakt z czarnego bzu; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142a kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 182 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,45 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 86,25 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1466 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 366,5 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,03 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |