Opis szczegółowy
Lekkka przekąska zawsze pod ręką? Z Sonko to możliwe. Wypróbuj wyjątkowe smaki mini paczuszek wafli kukurydzianych ze słonecznikiem w czekoladzie mlecznej. To wyjątkowa kompozycja delikatnie słonej bazy wafelka z aksamitnym smakiem czekolady. Wafelki nie zawierają glutenu i glutaminianu monosodowego! Są znakomitą przekąską podczas podróży, w przerwie od pracy czy po treningu.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 32 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 61% czekolada mleczna (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyna sojowa), granulat kukurydziany (21,3% mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól), 14,8% grys kukurydziany, 1,95% słonecznik |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 473 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1982 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 317 kJ |
| Wielkość porcji | 16 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |