Pepsi 200ml X24
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
napój gazowany
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 0,2 l (dm³) |
| Smak | Cola |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, cukier, dwutlenek węgla, barwnik: karmel e150d, regulator kwasowości: kwas fosforowy, aromaty: w tym kofeina (0,01g/100g) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp.z.o.o ulica i numer: ul. zamoyskiego 24/26 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 169 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 338 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,64 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,64 g |