Lambertz Zestaw do dekorowania ciastek kruchych 500g X7
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Lambertz Zestaw do dekorowania ciastek kruchych
Parametry produktu
| Typ | Piernik |
|---|---|
| Smak | Korzenny |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier puder składniki: cukier puder cukierki z mleczną czekoladą (2,5%) i kolorową polewą cukrową składniki: cukier,masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, słodka serwatka w proszku, miazga kakaowa, skrobia ryżowa, tłuszcz mleczny, syrop glukozowy, emulgator: lecytyny, naturalny aromat waniliowy, substancja zagęszczająca: guma arabska; barwiący środek spożywczy: rzodkiewka, jabłko, krokosz barwierski, spirulina, marchew,czarna porzeczka; substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba. owocowe żelki składniki: syrop glukozowy, cukier, żelatyna (wieprzowa), sok jabłkowy z koncentratu soku jabłkowego, kwas: kwas cytrynowy; naturalne aromaty, barwnik spożywczy: spirulina, krokosz barwierski, czarna porzeczka, kurkuma, czerwona rzodkiew, czarna marchew. ciastka kruche składniki: mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, syrop cukru inwertowanego, jaja w proszku całe, sól, emulgatory: mono - i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; aromaty naturalne ( zawierają mleko), odtłuszczone mleko w proszku. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1835 kJ |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 63,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 82,9 g |