Opis szczegółowy
Gnocchi di Patate to tradycyjne włoskie kluseczki ziemniaczane, które charakteryzują się malutkimi rowkami, w których przy podaniu zbiera się sos. Specjalnie przygotowany produkt gotowy w jedynie 2 minuty!
Parametry produktu
| Rodzaj | Z pszenicy durum |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Pure ziemniaczane 80% [woda, suszone płatki ziemniaczane) mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka ryżowa, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy, substancja konserwująca,: kwas sorbowy, aromaty naturalne. może zawierać soję i gorczycę. pochodzenie ziemniaków: ue. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: atlanta a.m. sp z o.o. ulica i numer: annopol 4a kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Oryginalne włoskie kopytka ziemniaczane |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Podawać z sosem i dodatkami według uznania. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: gnocchini włożyć ostrożnie do wrzącej, osolonej wody (1 litr na 100 g produktu). po wypłynięciu gotować 2 minuty, odcedzić. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 701 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,08 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,43 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 34,29 g |
Inne informacje o zawartości