Opis szczegółowy
Lekki, wielowarstwowy wafelek oblany mleczną czekoladą to idealne połączenie chrupkości i kremowej słodyczy. Idealny na szybki, przyjemny snack w ciągu dnia.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 55 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Dla diabetyków | Tak |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Mleczna czekolada 52% (cukier, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgator: lecytyna sojowa; aromat); cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, wafle 3% (mąka pszenna, skrobia kukurydziana, tłuszcz roślinny (palmowy), substancje spulchniające: wodorowęglan sodu; sól, emulgator: lecytyna sojowa); pasta z orzechów laskowych 0,7%, kakao w proszku, emulgator: lecytyna sojowa; masło, aromat. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. masa kakaowa w mlecznej czekoladzie: minimum 25%. może zawierać orzeszki ziemne i inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2236 kJ |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |