Ekspres KRUPS GENIO S White KP243110
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doskonała jakość ekspresu do kawy premium bez wysokiej ceny, NESCAFÉ® Dolce Gusto Genio S Krups pokazuje, jak kompaktowy może być ekspres do kawy. Stylowo spersonalizuj swoje ulubione napoje, gorące lub zimne — od espresso i dużych kaw po cappuccino i latte macchiato. Niezależnie od tego, co wybierzesz, rezultatem będzie profesjonalna jakość kawy dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów). Z ponad 30 dostępnymi przepisami, masz menu kawiarni dostępne za dotknięciem palca. Chcesz iść na całość? Dzięki funkcji XL możesz wybrać objętość za pomocą intuicyjnego pierścienia LED i przygotować kawę od małej do XL (300 ml). Ekspres zatrzymuje się automatycznie, gdy kawa jest gotowa, dzięki czemu przygotowanie idealnej filiżanki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Oszczędność energii? NESCAFÉ® Dolce Gusto Genio S Krups posiada funkcję trybu ekonomicznego, która automatycznie wyłączy urządzenie po 1 minucie bezczynności. Inteligentny, stylowy, kompaktowy, wygodny… ma wszystko to, co kochają miłośnicy kawy. Odkryj geniusz NESCAFÉ Dolce Gusto Genio S Krups. BENEFITY: Kawa za 1 dotknięciem. Teraz możesz przygotować ulubiony napój o wybornym smaku w jeszcze prostszy sposób: wystarczy włożyć wybraną kapsułkę do urządzenia, spersonalizować napój z pomocą intuicyjnego wyświetlacza. Ekspres automatycznie zakończy pracę, gdy twoja kawa będzie gotowa. Najwyższa jakość kawy. Przygotuj kawę o profesjonalnej jakości z gęstą i aksamitną pianką w zaledwie 30 sekund. Dzięki wysokiemu ciśnieniu - aż do 15 barów, z każdej kapsułki wydobędziesz pełnię smaku i aromatu. Pełna wszechstronność. W kapsułkowym ekspresie do kawy Genio S Plus możesz z łatwością przygotować również pyszne zimne napoje. Koniecznie spróbuj naszego przepisu na cold brew jak z Nowego Orleanu. Szeroki wybór napojów. Ciesz się ponad 30 rodzajami wyjątkowych kompozycji kawowych. Wybieraj spośród mocnego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo i pełnego smaku Grande, aż po spienione Cappuccino, delikatne Latte Macchiato, gorącą czekoladę, herbaty i inne napoje, również na zimno. Pojemność do 300 ml. Skorzystaj z funkcji XL i przygotuj napój mały lub duży, do 300 ml. Zawsze świeży aromat kawy. Możesz delektować się bogatym aromatem napoju za każdym razem, dzięki hermetycznie zamykanym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy-kapsułkowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Nie dotyczy |
| Rodzaj kawy | Kapsułki |
| Moc | 1500 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie, System odkamieniania |
| W zestawie | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Pojemność pojemnika na wodę | 0,8 l (dm³) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/51/6/1351601.pdf |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kapsułowy |
| System mleczny | Brak opcji mlecznej |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Wrzątek, Espresso Lungo, Duża czarna kawa, Cappuccino, Caffe Crema, Caffe Latte, Ciepłe Mleko, Espresso, Latte Machiato |
| Maksymalna wysokość szklanki | 12 cm |
| Pojemność pojemnika na odpady | 1 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 112 x 273 x 286 mm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Regulacja temperatury, Wyjmowana taca ociekowa, Wyjmowany zbiornik, Wyświetlacz LED, Wskaźnik pustego zbiornika, Regulacja wysokości tacy |
| Zastosowane technologie | Thermoblock |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |