Ekspres kolbowy Krups Virtuoso Essential XP441810
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Krups Virtuoso Essential to doskonała kawa w stylowej kompaktowej formie. Ten ekspres kolbowy to połączenie wyjątkowego designu i wytrzymałości stali nierdzewnej. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania z funkcją automatycznego zatrzymania przygotowania kawy profesjonalne espresso otrzymasz szybko i sprawnie! Dysza spieniająca mleko ułatwia przygotowanie ulubionych napojów z idealną pianką. Z tym nowoczesnym i kompaktowym ekspresem możesz każdego dnia cieszyć się smakiem doskonałej kawy!
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Moc | 1350 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie, Funkcja spieniania mleka, System odkamieniania |
| W zestawie | Miarka do kawy |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 1 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kolbowy |
| System mleczny | Dysza do ręcznego spieniania mleka |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso, Caffe Latte, Latte Machiato, Cappuccino, Wrzątek, Caffe Crema |
| Maksymalna wysokość szklanki | 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 5,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 142 x 352 x 307 mm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Wyjmowany zbiornik, Regulacja temperatury, Wyjmowana taca ociekowa, Dzbanek na wodę, Regulacja intensywności kawy |
| Zastosowane technologie | Thermoblock |
| Krótki opis marketingowy | Doskonałe espresso w kompaktowym ekspresie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |