Ekspres kolbowy Krups AUTHENTIC XP381810
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj najprostszy sposób na przygotowanie prawdziwego espresso i zacznij prawidłowo parzyć kawę.
Kolbowy ekspres do kawy, który zapewnia jakość kawy na poziomie baristy, sprawi, że przygotujesz sobie prawdziwe espresso. Intuicyjne sterowanie ręczne ułatwia wydobycie pełni smaku i aromatu, a jego inteligentna konstrukcja ma wszystko, czego potrzebujesz, aby opanować sztukę parzenia kawy: dyszę parową do łatwego spieniania mleka do cappuccino, duży zbiornik na wodę, który zapewnia ciągłość serwowania kolejnych filiżanek kawy oraz łatwą do opróżnienia kolbę, aby pozbyć się zużytych fusów.
Łatwy w obsłudze panel sterowania
Ręcznie kontroluj objętość kawy lub uruchom spienianie mleka za pomocą intuicyjnego, odchylanego panelu (tylko 1 pokrętło i 2 przyciski).
Kolba o średnicy 52 mm
Zaparz jednocześnie 1 lub 2 filiżanki espresso, używając zmielonej kawy.
Dysza parowa
Przygotuj sobie pyszne cappuccino.
Praktyczny zbiornik na wodę
Pij więcej kawy bez konieczności dolewania wody dzięki dużej 2 litrowej pojemności.
Dyskretny schowek na filtry
Praktyczny schowek dyskretnie umieszczony pod pokrywą urządzenia umożliwia przechowywanie filtrów bez ryzyka ich zgubienia.
Inteligentny i kompaktowy
Kompaktowa konstrukcja, która nadal będzie odpowiednia dla każdego rodzaju filiżanki, od małej filiżanki do espresso po ulubiony kubek.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Moc | 1350 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie, Funkcja spieniania mleka, System odkamieniania |
| W zestawie | Miarka do kawy, Sitka |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 2 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kolbowy |
| System mleczny | Dysza do ręcznego spieniania mleka |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso, Wrzątek, Duża czarna kawa, Ciepłe Mleko, Cappuccino |
| Maksymalna wysokość szklanki | 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 5,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 28,8 x 28,6 cm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Wyjmowana taca ociekowa, Regulacja temperatury, Wyjmowany zbiornik |
| Zastosowane technologie | Thermoblock |
| Krótki opis marketingowy | Opanuj sztukę parzenia kawy dzięki łatwemu w obsłudze kolbowemu ekspresowi do kawy, ciesząc się smakiem kawy jak od prawdziwego baristy bez wychodzenia z domu! rozkoszuj się pełnią smaku kawy z ekspresem krups authentic dzięki zaawansowanym funkcjom oraz specjalnym filtrom, które są przystosowane do świeżej, wcześniej zmielonej kawy. przygotuj również idealnie spienione cappuccino i latte. dodatkowo model krups authentic został wyposażony w pojemny zbiornik na wodę, dzięki czemu możesz parzyć filiżanki wyśmienitej kawy jedna po drugiej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |