Frytownica beztłuszczowa Profi Cook PC-FR 1295 H
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
ProfiCook PC-FR 1295 H to duża, beztłuszczowa frytownica na gorące powietrze z dwoma, różnej wielkości pojemnikami o pojemności 5.5 i 3.5 litra. Łączna pojemność robocza to aż 9 litrów! Jest to połączenie pieca konwekcyjnego, grilla i frytkownicy i umożliwia smażenie potraw bez użycia tłuszczu. Przygotowywanie potraw odbywa się przy pomocy cyrkulacji gorącego powietrza - potrawy są zdrowsze, mają mniej kalorii a poziom tłuszczu spada nawet o 95%.
Dwa dotykowe panele LED dają możliwość wyboru jednego z ośmiu zdefiniowanych programów zawierających indywidualne ustawienia temperatury i czasu dla najpopularniejszych dań. Timer pozwala dobrać odpowiedni czas przygotowywania potraw.
Dzięki dwóm koszom możemy równocześnie przyrządzać dwie potrawy - w dwóch różnych temperaturach, bez mieszania zapachów!
Technologia termoobiegu sprawia, że przygotowywane potrawy są chrupiące na zewnątrz i odpowiednio miękkie w środku. Kolejną zaletą jest zdecydowanie większa sprawność w porównaniu do frytkownicy konwencjonalnej – potrawy przygotowywane są szybciej z uwagi na ekspresowe nagrzewanie się frytkownicy. Metoda ta gwarantuje wydzielanie zdecydowanie mniejszej ilości pary i nieprzyjemnych zapachów w porównaniu do frytkownic. Kolejną zaletą jest oszczędność oleju, który konwencjonalna frytkownica zużywa w dużych ilościach.
Parametry produktu
| Moc | 2700 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 9 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 80-200 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Metal |
| Funkcje urządzenia | Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne, Sterowanie dotykowe |
| Kolor | Czarny, Grafitowy |
| Cechy misy | Powłoka nieprzywierająca, Wyjmowana |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/18/1/1318130.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/18/1/1318132.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 9,3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 5,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Wymiary (SxWxG) | 41,8 x 31,1 x 39,2 cm |
| W zestawie | Instrukcja |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |