Frytownica beztłuszczowa Profi Cook PC-FR 1287
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
ProfiCook PC-FR 1287 H to duża, beztłuszczowa frytownica powietrzna z dwoma pojemnikami o łącznej pojemności aż 8 litrów! Jest to połączenie pieca konwekcyjnego, grilla i frytkownicy i umożliwia smażenie potraw bez użycia tłuszczu. Przygotowywanie potraw odbywa się przy pomocy cyrkulacji gorącego powietrza - potrawy są zdrowsze, mają mniej kalorii a poziom tłuszczu spada nawet o 95%. Urządzenie ma szerokie zastosowanie, dzięki niemu możemy piec, grillować, smażyć, podgrzewać, rozmrażać oraz opiekać. Dzięki PC-FR 1287 H przygotujemy między innymi frytki, mięso, ryby, warzywa a nawet ciastka.
Dwa dotykowe panele, dwa wyświetlacze LED oraz z kolorowy wyświetlacz graficzny dają możliwość wyboru jednego z dziewięciu zdefiniowanych programów zawierających indywidualne ustawienia temperatury i czasu dla najpopularniejszych dań. Timer pozwala dobrać odpowiedni czas przygotowywania potraw. Moc 2200W oraz dwa kosze o pojemności 4 l każdy, pozwolą na szybkie przygotowanie posiłku dla całej rodziny. Możemy równocześnie przyrządzać dwie potrawy - w dwóch różnych temperaturach!
Technologia termoobiegu powoduje że przygotowywane potrawy są chrupiące na zewnątrz i odpowiednio miękkie w środku. Kolejną zaletą jest zdecydowanie większa sprawność w porównaniu do frytkownicy konwencjonalnej – potrawy przygotowywane są szybciej z uwagi na ekspresowe nagrzewanie się frytkownicy. Metoda ta gwarantuje wydzielanie zdecydowanie mniejszej ilości pary i nieprzyjemnych zapachów w porównaniu do frytkownic. Kolejną zaletą jest oszczędność oleju, który konwencjonalna frytkownica zużywa w dużych ilościach.
Parametry produktu
| Moc | 2200 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 8 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 50-200 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Metal |
| Funkcje urządzenia | Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne, Sterowanie dotykowe |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Cechy misy | Powłoka nieprzywierająca, Wyjmowana |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/05/3/1305313.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/05/3/1305319.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 8,4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 5,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Wymiary (SxWxG) | 37,8 x 31,9 x 36,4 cm |
| W zestawie | Instrukcja |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 15 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |