Robot planetarny Zelmer ZKR1350
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Robot planetarny ZKR1350 wyposażyliśmy w silnik o mocy 1200 W – bez problemu poradzi sobie z mieszaniem zarówno lekkich, jak i ciężkich mas, a także wyrobi ciasto drożdżowe czy na chleb. Moc urządzenia można regulować w 6-stopniowej skali dzięki wygodnemu pokrętłu. W zestawie z urządzeniem znajduje się jedna misa stalowa o pojemności 5 l oraz niezawodne akcesoria, takie jak hak do ugniatania ciasta, końcówka do mieszania i końcówka do ubijania. Dzięki nim nasze urządzenie stanie się niezastąpionym wsparciem w trakcie przygotowywania ulubionych potraw i wypieków.
Parametry produktu
| Moc | 1200 W |
|---|---|
| Sterowanie | 1 pokrętło |
| Funkcje i programy | Wyrabianie ciasta |
| Kolor | Biały |
| Liczba prędkości | 6 |
| Długość przewodu | 1,05 m |
| W wyposażeniu | Nasadka hakowa, Pokrywa zapobiegająca chlapaniu, Ugniatacz do ciasta, Ubijak |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,44 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego robota |
| W zestawie | Końcówka do mieszania (ubijania), hak do ugniatania ciasta, stalowa misa |
| Krótki opis marketingowy | Robot planetarny ze stalową misą 5l |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 8 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |