Frytkownica beztłuszczowa Tefal FW4018E0 Easy Fry XL Surface
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj Easy Fry XL Surface Tefal, dużą frytkownicę beztłuszczową do smażenia rozmaitych potraw w mgnieniu oka: do 1 kg frytek, 25 nuggetsów, pizzy do 27 cm i nie tylko! Pojemny koszyk pozwala nakarmić nawet największą rodzinę, a przy tym model Easy Fry XL Surface został tak zaprojektowany, aby zajmować niewiele miejsca na blacie. Okienko kontrolne umożliwia monitorowanie przygotowywania posiłku bez otwierania koszyka, aby jeszcze bardziej ułatwić uzyskanie optymalnych rezultatów. BENEFITY: Duża pojemność- powierzchnia do gotowania XL pomieści do 1 kg frytek, pizzę 27 cm, 25 skrzydełek. Ergonomiczna kwadratowa konstrukcja. Ergonomiczna konstrukcja Easy Fry XL oferuje zarówno styl, jak i funkcjonalność bez zajmowania zbyt wiele miejsca. Wszechstronna funkcjonalność. Wszechstronna duża frytkownica beztłuszczowa do przygotowywania wszystkich ulubionych potraw: frytek, nuggetsów, ryb, pizzy, ciastek i nie tylko. Technologia Extra-Crisp. Technologia smażenia powietrzem Tefal Extra-Crisp oraz podwójne grzałki zapewniają w mgnieniu oka chrupiące i przepyszne rezultaty. Okienko ułatwiające podgląd. Wygodne smażenie powietrzem dzięki okienku do monitorowania postępu przygotowywania posiłku bez konieczności otwierania koszyka. Cyfrowy panel. Łatwe w obsłudze urządzenie wyposażone w intuicyjny cyfrowy panel sterowania umożliwiający łatwą regulację programu, temperatury i czasu gotowania. Oszczędność energii. Energooszczędne gotowanie, które zużywa do 70% mniej energii* i gotuje do X% szybciej niż piekarnik.*testy przeprowadzone w 2024 r. na bazie mrożonych frytek. Spersonalizowane użytkowanie. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem użytkownika dzięki aplikacji My Tefal - dostosowanym do własnych potrzeb przepisom i usługom. 15-letni okres naprawy. Solidne, trwałe materiały i konstrukcja stworzona z myślą o trwałości, a do tego jakość obejmująca 15-letni okres naprawy.
Parametry produktu
| Moc | 2200 W |
|---|---|
| Pojemność misy na olej | 4,5 l (dm³) |
| Pojemność koszyka | 1,2 kg |
| Zakres regulacji temperatury | 40-230 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Funkcje urządzenia | Minutnik, Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne, Sterowanie dotykowe |
| Kolor | Czarny |
| Cechy pokrywy | Okienko podglądu |
| Cechy misy | Powłoka nieprzywierająca |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD, Wskaźnik temperatury |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/03/3/1303378.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/03/4/1303411.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 392 x 198 x 400 mm |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |