Frytownica PROFI COOK PC-FR 1269 H
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
ProfiCook PC-FR 1269 H to beztłuszczowa frytkownica. Umożliwia smażenie potraw bez użycia tłuszczu – przygotowywanie potraw odbywa się przy pomocy cyrkulacji gorącego powietrza. Dzięki temu potrawy są zdrowsze, mają mniej kalorii a poziom tłuszczu spada nawet o 95%. Urządzenie ma szerokie zastosowanie - dzięki niemu możemy piec, grillować, smażyć, podgrzewać, rozmrażać oraz opiekać. Przygotujemy w nim między innymi frytki, mięso, ryby, warzywa a nawet ciastka.
Siedem zdefiniowanych programów, duża moc oraz pojemność kosza 8 litrów, pozwoli na szybkie przygotowanie posiłku dla całej rodziny.
Frytownica ta gwarantuje wydzielanie zdecydowanie mniejszej ilości pary i nieprzyjemnych zapachów w porównaniu do frytkownic. Oszczędzamy również duże ilości oleju które zużywa się w konwencjonalnej frytkownicy.
Parametry produktu
| Moc | 1800 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 8 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 80-200 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Funkcje urządzenia | Minutnik, Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Kolor | Srebrny |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 6,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 3,9 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Wymiary (SxWxG) | 29,4 x 35,9 x 39,9 cm |
| W zestawie | Instrukcja |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |