Frytownica beztłuszczowa TEFAL EY111B15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Dzięki Tefal Ultra Fry Digital EY111B możesz szybko i łatwo przygotować różnorodne przepisy, z niewielką ilością oleju lub bez niego. Pojemność XL wynosząca 4,2 l = 1,2 kg jest idealna dla całej rodziny. Ponieważ potrzeba niewielkiej ilości oleju lub nie potrzeba go wcale, otrzymujesz zdrowsze, a jednocześnie pyszne i chrupiące rezultaty (99% mniej tłuszczu w porównaniu do konwencjonalnych frytownic). Cyfrowy wyświetlacz oferuje 8 gotowych, automatycznych programów do frytek, ciast, pizzy, tostów, kurczaka, mięsa, krewetek i ryb. Jest łatwy w obsłudze dzięki intuicyjnemu, cyfrowemu interfejsowi użytkownika z timerem do 60 minut, z sygnałem dźwiękowym i automatycznym wyłączaniem dla maksymalnego bezpieczeństwa. Obsługa Intuicyjny, cyfrowy interfejs użytkownika z timerem do 60 minut, w tym sygnałem dźwiękowym i automatycznym wyłączaniem, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo
Parametry produktu
| Moc | 1400 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 4,2 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 80-200 °c |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje urządzenia | Minutnik, Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Kolor | Srebrny |
| Cechy misy | Powłoka nieprzywierająca, Wyjmowana |
| Rodzaj filtra | Powietrza |
| Długość przewodu | 1 m |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD, Sygnał dźwiękowy, Wskaźnik temperatury |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Schowek na przewód |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,85 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,15 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Wymiary (SxWxG) | 27,7 x 30 x 25 cm |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |