Stacja do parzenia kawy i herbaty Profi Cook PC-TKS 1056
dodaj do przechowalni
Opis
| Pojemność | 1,7 l (dm?) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Miejsce na nawinięcie przewodu, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty, Podświetlany wyłącznik, Obrotowa podstawa |
| Zasilanie | 220-240 V |
| Wymiary (SxWxG) | 38,5 x 26,5 x 22 cm |
| Krótki opis marketingowy | Czajnik: maks. pojemność 1,7 litra. prosta obsługa dzięki modelowi bezprzewodowemu – łatwe nalewanie i wylewanie. obrotowa podstawa 360° z centralnym stycznikiem. szklany czajnik do wody z elementami ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym elementem grzewczym. automatyczne / ręczne wyłączanie. ochrona przed przegrzaniem / wyparowaniem.przycisk wł. / wył. zaparzacz: do przygotowywania herbaty i kawy. maks. pojemność 0,8 litra. temperaturę podtrzymania można ustawić elektronicznie, między 70°c a 90°c w krokach co 1°c. możliwość wyboru jednego z dwóch zaprogramowanych trybów: herbata (80°c) oraz kawa (85°c). szkło żaroodporne. demontowalny wkład zaparzający ze stali nierdzewnej. podstawa: czajnik o mocy max 2200 w. funkcja utrzymywania ciepła (250w).płyta grzewcza (z powłoką nieprzywierającą). elektroniczny panel dotykowy. izolowane uchwyty, zabezpieczające przed gorącem. antypoślizgowa podstawa. zasilanie: 220–240 v~, 50 hz. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |