Robot kuchenny Bomann KM 6009 CB TITAN
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Robot kuchenny KM 6009 CB posiada wiele zalet, w tym jednym niewielkim urządzeniu kryje się wiele możliwości które usprawniają Twoją codzienną pracę. Przy jego pomocy możesz ugniatać, ubijać i mieszać, a bezstopniowa regulacja prędkości gwarantuje idealne przygotowanie ciasta i wymieszanie wszystkich składników. Urządzenie zapewnia wymieszanie całej zawartości misy, a dzięki wymiennym nasadkom wszystko będzie idealnie wymieszane. Robot umożliwia przygotowanie maksymalnie do 3 kg ciasta. Mocne przekładnie i ramię przestawne umożliwiają swobodne manewrowanie misą i wymienianie końcówek. Dodatkowo pokrywa zabezpiecza przed rozbryzgiwaniem, a stabilne nóżki nadają stabilności. Trzepaczka do piany pomaga przygotować puszyste biszkopty i idealną pianę. Mieszadło wykonane z odlewu aluminiowego, pokryte powłoką do której nic nie przywiera, pomaga wymieszać większość ciast na jednolitą masę. Hak do wyrabiania ciasta przeznaczony do gęstego ciasta, do idealnego i precyzyjnego wymieszania.
Parametry produktu
| Moc | 1000 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 5 l (dm³) |
| Cechy urządzenia | Schowek na przewód |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Kolor | Srebrny |
| Liczba prędkości | 7 |
| Długość przewodu | 80 cm |
| W wyposażeniu | Misa ze stali, Nasadka hakowa, Pokrywa zapobiegająca chlapaniu, Sierp do ciasta, Trzepaczka do ubijania |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/17/9/1317982.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 4,7 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 27 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |