Żelki marchew, mango BIO 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
"100% BIO owoców z ekologicznych sadów. Produkt w 100% wegański bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów ani polepszaczy smaku. Nasze bio żelki posiadają jedynie cukry pochodzące z owoców, do ich produkcji nie wykorzystujemy białego cukru i syropu glukozowo-fruktozowego.
Bio Żelki od Diet-Food to czysty smak natury! Jedz jako przekąskę kiedy podróżujesz, w pracy, w szkole, odpowiednie dla wegan"
Warunki przechowywania
W szelnie zamkniętym opakowaniu po kazdym użyciu. W suchym. ciemnym i chłodnym miejscu
Składniki
"bio marchew (puree z bio marchwi, witamina C (kwas L-askorbinowy) 50%,
bio mango (puree z mango)45%
substancja żelująca: pektyna jabłkowo – cytrynowa."
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 218/52 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 9 g |
| Błonnik | 5.3 g |
| Białko | 0.9 g |
| Sól | 0.4 g |