Ciastka z kawałkami czekolady bez dodatku cukru 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
CIASTKA Z KAWAŁKAMI CZEKOLADY BEZ DODATKU CUKRU
Zawiera substancje słodzące.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
mąka pszenna, wiórki czekoladowe z substancją słodzącą (19%) [miazga kakaowa, substancja słodząca (maltitol), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone kakao w proszku, emulgator (lecytyna sojowa, E476), aromaty], substancja słodząca (maltitol), olej słonecznikowy (11%), błonnik roślinny (zawiera inulinę), serwatka w proszku (z mleka), substancja spulchniająca (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu), mąka jęczmienna słodowa, emulgator (lecytyna sojowa) sól, aromaty.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1754/421 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 19.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.2 g |
| Węglowodany | 59 g |
| Cukry | 2.7 g |
| Błonnik | 9.5 g |
| Białko | 6.3 g |