Ciastka z cynamonem bez dodatku cukru 130 g
dodaj do przechowalni
Opis
Chrupiące ciasteczka cynamonowe idealne do kawy, herbaty i ciepłego mleka. Wspaniały i zdrowy dodatek w codziennej diecie.
Składniki
mąka pszenna, olej słonecznikowy (15%), substancja słodząca (maltitol), mąka jęczmienna słodowana, błonnik roślinny, odtłuszczone mleko w proszku, sól, cynamon w proszku (0,36%), aromaty, wzmacniacz smaku (chlorek potasu), substancje spulchniające (węglany sodu, difosforany i węglany amonu), emulgator (lecytyna sojowa).
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1820/434 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 66 g |
| Cukry | 2.7 g |
| Błonnik | 5.1 g |
| Białko | 7.4 g |