Przekąska jablko 40g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem
Składniki
Jabłko
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1191kJ /282kcal |
| Tłuszcz | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 58 g |
| Cukry | 53 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 1.5 g |
| Sól | 0.04 g |