Przekąska jabłko-gruszka z zabawką 20 g
dodaj do przechowalni
Opis
"Zestaw EAT&PLAY łączy w sobie wszystko, co uwielbiają dzieci : 2 pyszne owocowe zawijasy i fajną kolekcjonerską zabawkę z uniwersum Ślimaka Boba. Rolls są wykonane w 100% z owoców. Nie zawierają dodatku cukrów, substancji słodzących, sztucznych aromatów ani barwników. Zabawki kolekcjonerskie są przeznaczone do ekscytującej zabawy i zapoznają dzieci z owocami, zwierzętami, profesjami i głównymi elementami zdrowego odżywiania. Zestaw EAT&PLAY to idealny prezent dla dziecka.
"
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni.
Składniki
jabłka 70%, gruszki 30%. Kolekcjonerska zabawka Bob Snail.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 883/208 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 47 g |
| Cukry | 41 g |
| Błonnik | 3.5 g |
| Białko | 1.5 g |
| Sól | 0.01 g |