Grissini z mąki półpełnoziarnistej BIO 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
Grissini to autentyczne włoskie paluszki chlebowe, które powstają z delikatnie przetworzonej mąki pszennej o półpełnoziarnistej konsystencji. Ich wyjątkowa receptura oraz wytwarzanie nadają im wyjątkowy smak i chrupkość. Te kruche paluszki doskonale sprawdzają się jako przekąska do wina, dipów, czy jako dodatek do sałatek. Dzięki swojej prostocie i wyjątkowemu smakowi, Grissini są idealnym uzupełnieniem różnorodnych potraw i gwarantują autentycznie włoskie doznania kulinarne. Z pewnością staną się ulubioną przekąską dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego źródła światła.
Składniki
Mąka PSZENNA półpełnoziarnista* 88% (Włochy), oliwa z oliwek extra virgin* 4,4% (Włochy), drożdże, sól morska,
semolina z PSZENICY durum*, mąka słodu JĘCZMIENNEGO*, antyoksydant: ekstrakt z rozmarynu.*składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1749/418 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 74 g |
| Cukry | 2.2 g |
| Błonnik | 5.2 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2 g |