Przekąska jabłko malina 40 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem
Składniki
Jabłko 80%, malina 20%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1180kJ /280kcal |
| Tłuszcz | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 54 g |
| Cukry | 50 g |
| Błonnik | 17 g |
| Białko | 3.1 g |
| Sól | 0.03 g |