Ciastka o smaku cytrynowym bez dodatku cukru 130 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ciastka o smaku cytrynowym bez dodatku cukru Florbu 130g to orzeźwiająca i lekka przekąska, idealna dla osób, które chcą ograniczyć spożycie cukru, ale wciąż cieszyć się słodkim smakiem. Wypiekane z mąki pszennej, z dodatkiem oleju słonecznikowego (15%) i aromatu cytrynowego, zapewniają delikatny cytrynowy posmak. Słodzone maltitolem, nie zawierają dodatku cukru, a także zawierają różnorodne mąki (owsianą, jęczmienną, żytnią) i błonnik roślinny. Doskonałe do herbaty lub jako przekąska w ciągu dnia. Spożycie w nadmiarze może jednak powodować efekt przeczyszczający.
Składniki
mąka pszenna, olej słonecznikowy (15%), substancja słodząca (maltitol), błonnik roślinny, odtłuszczone mleko w proszku, mąka owsiana, mąka jęczmienna, mąka żytnia, aromaty, sól, wzmacniacz smaku (chlorek potasu), substancje spulchniające (węglany sodu, difosforany i węglany amonu), aromat cytrynowy (0,1%), emulgator (lecytyna sojowa).
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1837/439 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry | 2 g |
| Błonnik | 5.2 g |
| Białko | 7.2 g |