Mini ciastka kakaowe dla dzieci Psi Patrol BIO 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne mini ciastka kakaowe w kształcie bohaterów z bajki Psi Patrol.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka PSZENNA*, cukier trzcinowy*, olej słonecznikowy*, mąka ORKISZOWA*, odtłuszczone kakao w proszku* 4%, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu i wodorowęglan amonu, aromat kakaowy i waniliowy, emulgator: lecytyna słonecznikowa*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1899/452 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 70 g |
| Cukry | 26 g |
| Błonnik | 4 g |
| Białko | 7.2 g |
| Sól | 0.58 g |