Talarki z błonnikiem B/C 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
DIETA jest producentem przekąsek typu talarki, podpłomyki, pieczywo kruche. Każdy produkt tego producenta cechuje się oryginalnym smakiem i wysoką jakością a dodatkowo ich skład i niska wartość kaloryczna powoduje że są świetne dla osób dbających o sylwetkę.Podpłomyki bezcukrowe XL zawierają niską zawartość *GLUTEN*u oraz kwas foliowy, polecane przez dietetyków jako doskonała przekąska.Produkt utrwalony przez wypiek w wysokiej temperaturze
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym.chłodnym i nienasłonecznionym miejscu
Składniki
mąka PSZENNA,MLEKO w proszku pełne,płatki owsiane,otręby owsiane,olej rzepakowy,błonnik owsiany,sól.Produkt zawiera GLUTEN i MLEKO.Zawiera tylko cukry
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1662/393 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.47 g |
| Węglowodany | 17.52 g |
| Cukry | 0.72 g |
| Błonnik | 8.13 g |
| Białko | 12.12 g |
| Sól | 0.06 g |