Wafelki nadziewane kakaowe bez dodatku cukru 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wafle Nadziewane Kakaowe Bez Dodatku Cukru Florbu 150g to smaczna przekąska stworzona z myślą o osobach, które chcą unikać cukru, ale nadal cieszyć się słodkimi przysmakami. Te chrupiące wafle z delikatnym, kakaowym nadzieniem (zawierającym 3,2% odtłuszczonego kakao) są słodzone maltitolem, dzięki czemu nie zawierają dodatku cukru. Idealnie sprawdzą się jako szybka przekąska w ciągu dnia, w podróży czy na górskim szlaku. To świetna opcja dla osób dbających o zdrową dietę, które chcą unikać cukru.
Składniki
mąka pszenna, tłuszcz roślinny palmowy, substancja słodząca (maltitol), odtłuszczone kakao w proszku (3,3%), błonnik roślinny, mąka ryżowa, aromaty, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu, węglan wapnia, węglan magnezu), barwnik (E160a).
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1972/473 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 60 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 4.6 g |
| Białko | 5.9 g |