Ciasteczka babci Ani orkiszowe B/C 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ciasteczka orkiszowe, stanowią idealną przekąskę między głównymi posiłkami, na każdą porę dnia!
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chlodnym miejscu.
Składniki
Mąka orkiszowa, otręby orkiszowe, tłuszcz kokosowy, sól.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1875 /446 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Węglowodany | 73.9 g |
| Cukry | 6.5 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1.3 g |