Ciastka bez dodatku cukru 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ciastka bez dodatku cukru Florbu 150g to doskonała przekąska dla osób, które chcą cieszyć się słodkościami, jednocześnie unikając cukru. Są słodzone maltitolem, co pozwala na zachowanie słodkiego smaku bez zbędnych kalorii. Ich delikatna konsystencja i subtelny smak sprawiają, że są idealne zarówno do kawy, jak i na szybki, słodki poczęstunek. Produkt zawiera występujące cukry i substancje słodzące, dlatego warto spożywać go z umiarem, aby uniknąć efektu przeczyszczającego
Składniki
mąka pszenna pełna (65%), olej słonecznikowy (14%) , substancja słodząca (syrop maltitolowy, maltitol), błonnik roślinny [inulina(korzeń cykorii)], skrobia pszenna, mąka słodowa, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyna sojowa), aromaty.
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1799/340 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry | 1.9 g |
| Błonnik | 6.9 g |
| Białko | 10 g |