Przekąska jabłko mango w mlecznej belgijskiej czekoladzie 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowa przekąska jabłko gruszka w czekoladzie Bob Snail to 100% owoców - 100% energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwnikowi konserwantów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem
Składniki
Nadzienie owocowe (77%): jabłko 65%, gruszka 12%, Czekolada MLECZNA (23%): BŁONNIK pokarmowy (oligofruktoza), MASŁO KAKAOWE, MLEKO pełne w proszku, MLEKO odtłuszczone w proszku, masa KAKAOWA, emulgator: LECYTYNA SŁONECZNIKOWA, aromat waniliowy, EKSTRAKT stewi. Czekolada: masa KAKAOWA minimum 36%.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1079 /257 kcal |
| Tłuszcz | 9.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Węglowodany | 40 g |
| Cukry | 35 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 0.09 g |