Przekąska jabłkowo-malinowa w ciemnej belgijskiej czekoladzie 30 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bob Snail to słodka przekąska z gniecionych owoców, oblana czekoladą bez dodatku cukru. Przekąski Bob Snail są pozbawione konserwantów, barwników oraz glutenu. Owocowe serce przekąski stanowią jabłka z malinami. Dodatek czekolady sprawia, że przekąska szybko doda energii, będąc jednocześnie zdrową alternatywą dla sklepowych słodyczy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +5°? do +22°? i przy wilgotności względnej nie większej niż 75%
Składniki
nadzienie owocowe (77%): jabłko 61.6%, malina 15.4%, czekolada ciemna (23%): masa kakaowa, błonnik pokarmowy (oligofruktoza), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat waniliowy, substancja słodząca: ekstrakt ze stewii. *Czekolada masa kakaowa minimum 70%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 250/1 046.7 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.4 g |
| Węglowodany | 36 g |
| Cukry | 32 g |
| Błonnik | 19 g |
| Białko | 4.2 g |
| Sól | 0.03 g |