Chrupki z ryżu i ciecierzycy orzechowe BIO 30 g Psi Patrol
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne chrupki z ryżu i ciecierzycy z orzeszkami ziemnymi dla dzieci po 3 roku życia. Bez dodatku cukru, oleju palmowego i soli.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ryż* 58%, olej słonecznikowy*, ciecierzyca* 15%, orzeszki ziemne* 12%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
ORZECHY ZIEMNE
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1947/465 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.1 g |
| Węglowodany | 58 g |
| Cukry | 3.7 g |
| Błonnik | 4.3 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.05 g |