Wafle z kremem kokosowym bez dodatku cukru 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wafle z kremem kokosowym bez dodatku cukru. Zawierają występujące cukry. Odpowiednie dla osób na diecie bezcukrowej.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka PSZENNA, substancje słodzące (maltitol, izomalt), oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, utwardzony kokosowy), mąka SOJOWA, skrobia PSZENNA, błonnik PSZENNY, odtłuszczone kakao w proszku, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, emulgator: lecytyna, sól, aromaty.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA,SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,JAJA,MLEKO,ORZECHY
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1863/447 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 3.3 g |
| Białko | 6.1 g |
| Sól | 0.23 g |