Przekąska jabłko gruszka w mlecznej belgijskiej czekoladzie 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowa przekąska jabłko gruszka w czekoladzie Bob Snail to 100% owoców - 100% energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwnikowi konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. z dala od ciepła. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni.
Składniki
Nadzienie owocowe (77 %): jabłko 65 %, gruszka 12 %; czekolada mleczna (23 %): błonnik pokarmowy (oligofruktoza), tłuszcz kakaowy, MLEKO pełne w proszku, odtłuszczone MLEKO w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (ze słonecznika), aromat waniliowy, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe.
Czekolada: masa kakaowa minimum 36 %.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1079 /257 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Węglowodany | 40 g |
| Cukry | 35 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 0.09 g |