Muffin choco- babeczka czekoladowa BEZGL. 65 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowe babeczki z ciemną czekoladą.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
JAJA, olej słonecznikowy, cukier, mąka kukurydziana, czekolada 11% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone kakao w proszku, emulgatory: lecytyna słonecznikowa), mąka kukurydziana, skrobia kukurydziana, ekstrakt z owoców (karob, jabłka), chudy JOGURT 4% (z MLEKA), KAKAO w proszku 3%, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stearyoilomleczan sodu; substancje spulchniające: winian monopotasowy, wodorowęglan sodu, glukonodeltalakton; skrobia ryżowa, JAJA w proszku, sól, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; aromat.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1709/408 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.6 g |
| Węglowodany | 50 g |
| Cukry | 26 g |
| Błonnik | 3.5 g |
| Białko | 5.1 g |
| Sól | 0.81 g |