Cukierki o smaku kawowym ze stewią bez cukru 60 g
dodaj do przechowalni
Opis
Cukierki o smaku kawowym bez cukru. Słodzone stewią. Odpowiednie dla osób na diecie bezcukrowej i bezglutenowej. Nie zawierają GMO.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego źródła nasłonecznienia.
Składniki
substancje słodzące: syrop maltitolowy, izomalt, kawa, MASŁO, sól, aromaty, emulgator: lecytyna SOJOWA, glikozyd stewiolowy (E960- ekstrakt stewia rebaudiana).
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1609/381 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.14 g |
| Węglowodany | 93.58 g |
| Cukry | 0 g |
| Białko | 1.1 g |
| Sól | 0.01 g |