Ciasteczka babci Ani owsiane B/C 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ciasteczka babci Ani to produkty z fermentowanego ciasta bez mlecznego, bez składników mlecznych i JAJAek, bez substancji słodzących. Są pożywne i bogate w pełnowartościowe składniki odżywcze dodając energię i witalność
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. zdala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Składniki
owsianka, otręby owsiane, mąka owsiana, tłuszcz kokosowy, sól (ciasto fermentowane). Produkt MLEKA, JAJA, SEZAM, ORZECHY i SOJA.
Alergeny
JAJA,MLEKO
Możliwe alergeny
JAJA,SEZAM
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1875/446 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.5 g |
| Węglowodany | 73.9 g |
| Cukry | 6.5 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1.3 g |